.

.

Најголемиот дел Круг Цвет Кабинет Вратата Зглоб,Вратата Задник Шарки За Кутија DIY,4 Дупки Торба Додаток,Жолта/Златна Боја,18*25мм,Со Завртки

Најголемиот дел Круг Цвет Кабинет Вратата Зглоб,Вратата Задник Шарки За Кутија DIY,4 Дупки Торба Додаток,Жолта/Златна

DEN 873.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Вратата Шарки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
цвет зглоб
Состојба:
100% нови
боја:
Жолта/Златна Боја
Материјал:
Железо
Големина:
25*18mm
Производи во категоријата