.

.

16 Бои Црна или 20 СМ Коса Fascinators База имитација sinamay fascinator капи свадба коса додатоци жените headwear 5pcs/многу

16 Бои Црна или 20 СМ Коса Fascinators База имитација sinamay fascinator капи свадба коса додатоци жените headwear

DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин Опис 1) Детали 20 СМ 15 бои или црна Fascinator База имитација sinamay fascinator капи свадба коса додатоци жените headwear 5pcs/многу 2 Useage Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear, Повод handband 3) Avaliable боја на слонова коска,црна,бела,црвена,топла розова,розова,праска,turquiose,жолто,сино море, кралска сина,светло сина,емералд зелена,marron,сива ние да може да се меша бојата за вас ,вие само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20cm
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
SYB01
Тип:
Hairbands
Материјал:
Имитација Sinamay
Големина:
20*18
боја:
Црвена,црна,жолта,тиркизна,кралска сина,црна,слонова коска,розова,marron,праска
Употреба:
Партија,Свадба,Саем,Коктел, По Повод Црква,Лента
Материјал:
Имитација Sinamay
Производи во категоријата