.

.

Сребро Превозникот Лежиште,Европа Стил Карма Накит Добар Накит За Мажи Или Жени,2017 Подарок Во 925 Sterling Silver

Сребро Превозникот Лежиште,Европа Стил Карма Накит Добар Накит За Мажи Или Жени,2017 Подарок Во 925 Sterling

DEN 288.00
DEN 368.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
3.3g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Производ Карактеристики:
3мм дупка
Број На Модел На:
Сребро Превозникот Мушка
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Производи во категоријата