.

.

1 Пар Унисекс УВ Заштитник Ладење Рака Ракави Солидна Брз Сува Лесни и Тенки Најлон Рака потоплите за Велосипедизам,Трчање,Џогирање,Возење

1 Пар Унисекс УВ Заштитник Ладење Рака Ракави Солидна Брз Сува Лесни и Тенки Најлон Рака потоплите за Велосипедизам,Трчање,Џогирање,Возење

DEN 267.84

Од стоката
Во магацинот


Материјал : 88% Најлон и 12% Полиестер
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 1.УВ заштита, Висока Еластичност . (Плочка Мерка е 38 см , и По Истегнување е 95cm), 1 Големина Одговара за сите, но Нема чувство на ропството
2.Ладење Рака Ракави, Можете да се Чувствувам кога ќе го носат .  3.УВ Заштитник,Сонцето Блок. Брз Сува и Против Пролизгување.  4.Совршен за разни спортови како играње голф, Тенис, фудбал,отворено Спорт, велосипедизам ,скејт , и така натаму 5.Многу добар во допир Чувство, Боја : црна,розова,бела,сива,сина,виолетова Пакет вклучуваат 1 * пар на Ладење Рака Ракави

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Бренд Име:
SzBlaZe
Број На Модел На:
RH41
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
Tile Measure is 38 cm , After Stretching is 95cm.
Материјал:
88% Најлон и 12% Полиестер
Функција:
УВ Заштитник , Ладење Функција , Брз Сува , Против Намалувањето
одговараат за спорт:
Велосипедизам,Отворено Спорт ,Топката Игри,Трчање ,Џогирање,Возење
G:
Унисекс
Производи во категоријата