.

.

GHXAMP 6.5 инчи Црн Автомобил Subwoofer Говорникот Скара Мрежа Куќиште Grilles Бас Заштитна Маска Говорникот DIY Додатоци 2 ПАРЧИЊА

GHXAMP 6.5 инчи Црн Автомобил Subwoofer Говорникот Скара Мрежа Куќиште Grilles Бас Заштитна Маска Говорникот

DEN 525.00
DEN 552.00

Од стоката
Во магацинот

Големина : Пластична рамка Дијаметар : 185 MM, Внатрешен дијаметар : 46 MM, Дијагонала завртка дупка центар точка растојание : 167 MM Packgae 2 парчиња

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
GHXAMP
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Школка
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
6.5 инчи Автомобил Говорникот Скара
Дијагонала завртка дупка растојание:
167mm
Рамка надворешниот дијаметар :
185mm
боја:
Balck
Производи во категоријата