.

.

2017 лето мода Свитлива Памук Плажа лак сонцето капи за Жените Моден Дизајн Жените Плажа Сонцето Шапка Свитлива Brimmed Сламена Шапка

2017 лето мода Свитлива Памук Плажа лак сонцето капи за Жените Моден Дизајн Жените Плажа Сонцето Шапка Свитлива

DEN 298.00
DEN 331.20

Од стоката
Во магацинот


Слободни
1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати цел вклучувајќи го и превозот надомест.
бои
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Порака
1) Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ние едноставно ќе брод на стоките за вас според адресата што го напиша во Ali Express, ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено кина, воздухот mailpost) се должи на разликата во царината ослободување периоди во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е лоша боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Ali Express. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
исечете
Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување.
плаќање
1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување од страна на банките. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот.
2) ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно. Ние имаме разбирање за незадоволство може да ги имате ако цел тргне наопаку, како што мислат дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација!
2) Сите e-mail пораки ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е целосно потврдена.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
jiangxihuitian
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
капи за жени
Големина:
56-58cm
боја :
5color
Сезоната:
Пролет лето Есен
Коски:
snapback
Производи во категоријата