.

.

Control panel собранието За HP M1210 M1212 M1213 M1214 M1216 CE841-60110

Control panel собранието За HP M1210 M1212 M1213 M1214 M1216 CE841-60110

DEN 870.00
DEN 1087.68

Од стоката
Во магацинот


• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или
купување.
• За HP Color Laser Jet CM6030 MFP
• За HP Color Laser Jet CM6030f MFP
• За HP Color Laser Jet CM6040 MFP
• За HP Color Laser Jet CM6040f MFP
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Било
увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Не остави порака ,тогаш вообичаено е за CM6040
• Користи,добра работа,по тест, пакет повторно,исто како слика. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.|
• Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
• Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод, можеме да ги обезбеди следниве shippin
метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.тоа е добро и за продавачот и
купувачот.
• Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15~60days,некои далеку земјата треба повеќе
од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат
со пакет и дестинација.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
m1210
Тип:
Други
Состојба:
Ве молиме, напишете број на модел по нарачка. 90% нова (Втора Страна) 100% работи
Производи во категоријата