.

.

100pcs 8мм Сребро Круг Главата Копчето Шила Метал Studs Заковки Screwback Кожа Занает

100pcs 8мм Сребро Круг Главата Копчето Шила Метал Studs Заковки Screwback Кожа Занает

DEN 234.00
DEN 253.92

Од стоката
Во магацинот

100pcs 8мм Сребро Круг Главата Копчето Шила Метал Studs Заковки Screwback Кожа Занает
Димензии : 8 Х 8 ММ
Доаѓа со Завртки за Апликација
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Доведе & Никел Слободни
Спецификации :
Боја : Сребрена
База : 8mm
Висина : 8mm
Количина : 100 Компјутери
Материјал : Цинк Легура
Облик : Копчето Studs
Завртка Тип : Филипс/ Дупчиња
Состојба : 100% Сосема Нов
Завртка Големина Шила (Дијаметар X Должина X Дебелина) : 8 X 5 X 3 mm
Пакетот вклучува :
100 ја Поставува(Копчето облик на шила со круг база + завртки за апликација).
Шила се одлична за употреба во различни проекти : Панк облека, Моторни разубавувањето, Couture облека, Модни облека и други DIY проекти.
Погоден за : Кожни Нараквици, Куче јаки, Чанти, Облека, Чевли, Ленти, итн.
Овие шила може да се примени и на повеќето материјали како кожа и тексас, со прицврстување на скок на завртка.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.02g
Објектот Ширина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Објектот Должина:
0.8cm
Објектот Висина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SP0061
Производ Карактеристики:
Круг Копчето Studs
Материјал:
Метал
Бренд Име:
samonica
Накит Наоди Тип:
Копче
главата големина:
5mm
боја:
Сребро.
Производи во категоријата