.

.

Безбедност Пакување (Ниво 4) XHR-2P 2.54 3800mAh 3.7 V полимер батерија 3092105 Таблет КОМПЈУТЕР учење машина

Безбедност Пакување (Ниво 4) XHR-2P 2.54 3800mAh 3.7 V полимер батерија 3092105 Таблет КОМПЈУТЕР учење машина

DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


Безбедност Пакување ( Lavel 4) XHR-2 P 2.54 3800m Ah 3.7 V полимер батерија 3092105 Таблет КОМПЈУТЕР учење машина
Безбедност пакување : Четворни заштита(Со Водоотпорен перница и Анти-статички торба)

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_TL01_3092105_3800
Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
3800 MAH
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:
Производи во категоријата