.

.

17KM Гроздобер Сребрена Боја Зглоб Прстени Резба Антички Шупливи Цвет Остава Кристал Прстени Партија Накит за Жените 8 КОМПЈУТЕРИ/Многу

17KM Гроздобер Сребрена Боја Зглоб Прстени Резба Антички Шупливи Цвет Остава Кристал Прстени Партија Накит

DEN 132.00
DEN 189.12

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
17KM
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Прстен RJCS460
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
Големина се појави во слика
Функција:
Голем Камен Зглоб Прстени за Жени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликотшема:
Остава Цвеќе Прстен Сет
Стил:
Класичен и Романтичен
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
фабрика:
Yes
боја:
античкиот сребрена боја
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
design1:
Остава Прстени Цвет Прстени Кристал Прстени
Design2:
Антички Сребрен Прстен Боја
Производи во категоријата