.

.

Оригинални 7 инчен 4 wire Resistive Екран на Допир Панел Стакло За AT070TN90 92 94 ,HSD070IDW1-D00 E11 E13 ,165mm*100mm 164mm*99mm

Оригинални 7 инчен 4 wire Resistive Екран на Допир Панел Стакло За AT070TN90 92 94 ,HSD070IDW1-D00 E11 E13

DEN 432.00

Од стоката
Во магацинот

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ако имате било какви треба, исто така, може да направи вашата нова нарачка, ние ќе ја испрати својата нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари.,Ltd Екран на Допир Панел податоци лист
Лента кабел интерфејс : 4 pin
оперативен температура : -10~60 centigrade степен
Конекција материјал : FFC
Pellucidness : ≥82%
површината сила : ≥3 H (молив)
Оперативен сила : ≤80g
Живот Време : Еден милион клика (Кликнете на 600 пати на ден , можете да го користите за пет години) Оригинални 7 инчен 4 wire Resistive Екран на Допир Панел Стакло За AT070 TN90 92 94 ,HSD070 IDW1-D00 E11 E13 ,165mm*100mm 164mm*99mm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
AT070TN90 92 94 ,HSD070IDW1-D00 E11 E13 ,165mm*100mm 164mm*99mm
Бренд Име:
skylarpu
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
Допир
Надворешна димензија:
165mm*100mm 164mm*99mm
Компатибилен 1:
За HSD070IDW1-D00 ,HSD070IDW1-E11 ,HSD070IDW1-E13
Компатибилен 2:
За AT070TN90 ,AT070TN92 ,AT070TN94
Температурата На Работа:
-10℃~60℃
Конекција Материјал :
FFC
Pellucidness:
Поголема или еднаква на 82%
површината сила:
Поголема или еднаква на 3H (молив)
Оперативен сила:
Е помало или еднакво на 80g
живот време:
Еден милион евра ќе кликне
Лента кабел usb интерфејс:
4 pin
Производи во категоријата