.

.

Девојки Стомак Танц Облека Перформанси Рака Направени од Дијаманти Градник+Торта Здолниште 2 парчиња Стомак Танц Одговараат За Деца Стомак Bancing Облека

Девојки Стомак Танц Облека Перформанси Рака Направени од Дијаманти Градник+Торта Здолниште 2 парчиња Стомак

DEN 2341.44

Од стоката
Во магацинот

Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Жените стомак танц одговара :
Материјал : mesh
2 парчиња/set : врвот+кратко здолниште(со долна облека)
Големина : M,L
М : топ должина : 55-72cm,градите : 70-90cm,ракави : 36-49cm,Здолниште половината : 65-80см,здолниште должина најкус : 30cm,најдолго : 45см,хип : 80-90cm
Висина : 155-160cm,Тежина : 45-55kg
L : топ должина : 56-73cm,градите : 75-100cm,ракави : 37-50cm,Здолниште половината : 66-90cm,здолниште должина најкус : 31cm,најдолго : 46cm,хип : 84-100cm
Висина : 160-170cm,Тежина : 50-60kg
XL : топ должина : 57-75см,градите : 80-105cm,ракави : 38-51cm,Здолниште половината : 70-100cm,здолниште должина најкус : 32cm,најдолго : 47cm,хип : 80-90cm
Висина : 160-175cm,Тежина : 60-70kg
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Имаме сè за танцување. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Ацетат,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
BM286
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Пол:
Девојки
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / латинска
Пол:
жени/девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бои:
Како слики
Производи во категоријата