.

.

синиот цвет Троседот Покрие Голема Еластичност Флексибилни Каучот Покрие Двојка Машина Лизга-отпорни Цртање Соба Декорација Анти Мите

синиот цвет Троседот Покрие Голема Еластичност Флексибилни Каучот Покрие Двојка Машина Лизга-отпорни Цртање

DEN 866.00
DEN 911.52

Од стоката
Во магацинот


MYRU сина цвет Троседот Покрие Голема Еластичност Флексибилни Каучот Маска
Двојка Машина Лизга-отпорни Цртање Соба Декорација Анти Мите
Пакет : едно парче троседот покрие,не се вклучуваат перница маска или други додатоци
Материјал : 100% Полиестер
Големина : Еден Седиште 90-140cm
2 Седишта 145-185cm
3 Седишта 190-230cm
4 Седишта 235-300cm
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 90-140cm ,ве молиме изберете Еден седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 145-185cm , ве молиме изберете две седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 190-230cm , ве молиме изберете три седишта троседот маска
Ако вашиот Тросед должина помеѓу 235-300cm ,ве Молиме изберете четири седишта троседот маска
Метод на Мерење :
Мерка "а" до "б "растојание,или на "" растојание,или "б" далечина

Таа е поголема од информацијата

Спецификација:
single seat, two seat, three seat, four seat
Бренд Име:
MYRU
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Флорални
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Три-седишта Троседот
Производи во категоријата