.

.

мото додатоци Универзална Фендер Eliminator Табличка Заградата Хо Уредната Опашка За Kawasaki Zephyr 750 ZX636R z900 z300

мото додатоци Универзална Фендер Eliminator Табличка Заградата Хо Уредната Опашка За Kawasaki Zephyr 750 ZX636R

DEN 1357.00
DEN 1541.76

Од стоката
Во магацинот

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Палка Алуминиум Количина : Едно парче Боја : сина;црвено;црна/gold/сребрена Лесно да го инсталирате, инструкции за инсталација не се вклучени Пакетот Вклучува : 1 парче на мотоцикл Табличка Заградата Носителот Fitment :
За KTM 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450
За Хонда, 125,за SUZUKI 250 ,за ЈАМАХА 450 ,за KTM 150 ,за KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CR
За CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF KTM
За CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXF
За Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Триумф Победа Aprilia BMW Bajaj Benelli..
За сите мото бренд модели. (универзален мотор )
За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Ducati BMW KTM Триумф Aprilia answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор. Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.
Производи покаже :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
268.5g
Име На Модел:
РА-PH-004
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
motoryccle табличка
боја:
Црна
Fitment:
Универзал за Хонда MSX125 MSX300
бои опција:
сино/црвена/црна/gold/сребрена
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Fitment1:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment2:
за kawasaki z750 z800
Fitment3:
за јамаха р3
Fitment4:
за јамаха r6 tmax 530
Производи во категоријата