.

.

OkeyTech 2 парчиња 12V Автомобил Светла Светилки H8/H9/H11 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 40W 2000LM 6000K Белата Авто Главата Светилка Пред Магла Светлина Замена Светилки

OkeyTech 2 парчиња 12V Автомобил Светла Светилки H8/H9/H11 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 40W 2000LM 6000K Белата Авто

DEN 682.00
DEN 831.36

Од стоката
Во магацинот

- Откако ќе се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад побрзо.- Ние можеме да брод на сите ширум светот.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.- Објектот ќе бидат испратени во рок од 3 дена по приемот на плаќање. За време на првиот месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.44 во Бруто Тежина : 0.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и телефонски број се точни.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Благодарам многу за вашето време.- Ако сакате да трговија на големо за голема количина, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.- Сите плаќања што треба да се расчисти во рок од 7 дена по добивање на објектот.- Една година гаранција.2 парчиња/set 12 V 24 V Автомобил Светла Светилки H8/H9/H11 КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од 40 W 2000 LM 6000 K Белата Авто Главата Светилка Пред Магла Светлина Замена Светилки
Карактеристики : Материјал : Алуминиум Приклучок Тип : Еден Зрак Wattage : 40 W,20 W*2 Напон : 12 V-24 V Висока Светлина Струја : 1.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.

Таа е поголема од информацијата

Тип Socket:
H8 H9 H11
Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
за е корола/Altima/CRV/Cruze/RAV4/Equinox/Сиера
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
Автомобил,Камион Чамци за ауди/BMW/Ford/Тојота/фолксваген/Хонда/chevrolet
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
20W*2
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Напон:
12V
Led Чип Производител:
Epistar
Бренд Име:
OkeyTech
Напон:
12V/24V
Висока светлина тековната:
1.2 А+/-0.2 НА
Зрак Агол:
360 степени
Работна температура:
-20C ~85C
Животен век:
10,000 часа
Лумен:
2000lm/set(1000lm/сијалица)
објектот серија:
V2
Модел:
H8/H9/H11
Примена:
автомобил светла светилки
боја на светлина:
Бела
Производи во категоријата