.

.

Danganronpa V3: Убиството Хармонија Amami Rantarou Т-маица, Панталони Униформа Облека Игри Cosplay Носии

Danganronpa V3: Убиството Хармонија Amami Rantarou Т-маица, Панталони Униформа Облека Игри Cosplay Носии

DEN 669.00
DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Памук мешавина
Големина : S M L XL Прилагодите
Ако изберете една големина,ве молиме да ни кажете што се машки или женски?И висина,тежина,половината,биста,хип мерки за сопствени направени.
Пакет Вклучувајќи : T-Shirt+Панталони
За перика : Перика Должина(35cm/13.78 инчи)
Костими Големина На Табелата :
XS : Биста(75-81cm) Половината(56-61cm) на Колкот(82-88cm) Висина(155-160cm)
S : Биста(79-87cm) Половината(60-67cm) на Колкот(86-92cm) Висина(160-165cm)
М : Биста(87-95cm) Половината(67-74cm) на Колкот(92-98cm) Висина(165-170cm)
L : Биста(95-103cm) Половината(74-81cm) на Колкот(98-104cm) Висина(170-175cm)
XL : Биста(103-111cm) Половината(84-87cm) на Колкот(104-110cm) Висина(175-180cm)

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
cc-770
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Панталони,Врвот
Бренд Име:
НА COS СВЕТОТ
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Amami Rantarou
Материјал:
Памук мешавина
Производи во категоријата