.

.

SVP-WX69-7569W-LF BGA

SVP-WX69-7569W-LF BGA

DEN 297.00
DEN 322.56

Од стоката
Во магацинот

""""""" "
Купувачи се забележи : "" 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас. Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму. "" "
"2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив. ""

Таа е поголема од информацијата

Test2:
1
Test3:
1
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Test1:
1
Test4:
1
Test5:
1
Test6:
1
Производи во категоријата