.

.

Сјае пченица Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Фиат Браво 2007-2011

Сјае пченица Рака-stitched Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Фиат Браво 2007-2011

DEN 2208.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Применливи автомобил тип : за Фиат Браво 2007-2011

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
Црн Конец, Нишка, Бел Конец, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
Производи во категоријата