.

.

Shineland Секојдневен Двоен Круг Ѓердан 925 Sterling Silver Pendant Додатоци Mujer Interlocking Јака за Жените Пријател Подароци

Shineland Секојдневен Двоен Круг Ѓердан 925 Sterling Silver Pendant Додатоци Mujer Interlocking Јака за Жените

DEN 403.00
DEN 575.04

Од стоката
Во магацинот


Превозот
Бесплатен Превозот политика
>$7,Слободен Воздух Пост Mail/Epacket
>$200,Слободни DHL/ФЕДЕКС/UPS/Aramex
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). Ви благодарам многу!
.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Shineland Секојдневен Двоен Круг Ѓердан 925 Sterling Silver Pendant Додатоци Mujer Interlocking Јака за Жените Пријател Подароци
КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, ѓердани Материјал : еколошки сребро позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандарди
Плаќање
1. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
5-y1363-6700
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
shineland
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
2cm/1.8 cm
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
is_customized:
Yes
Синџир должина:
40cm
Тежина:
1.4 g
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината/подарок
925 фунта сребрен ѓердан:
Моден уникатен Collares
Тренди Романтична Бохемија:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Етничките Колиер Жените Bijoux:
двоен круг
Подароци Кутија За Пакување:
најдобар пријател подароци
нова мода гроздобер дизајн:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените
Производи во категоријата