.

.

Детска Летна Униформа Класа Одговараат на Лак Т-маица Здолниште Лигавче Панталони 2 парчиња Бебе Момче Девојка Хорски Униформи Деца Облека Поставите C001

Детска Летна Униформа Класа Одговараат на Лак Т-маица Здолниште Лигавче Панталони 2 парчиња Бебе Момче Девојка

DEN 703.00
DEN 925.44

Од стоката
Во магацинот

Ние однос на секои клиенти, како БОГ. )
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви дадат добар квалитет предмети и добра услуга . Ве молиме овозможи 2-4cm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме!
1.39 инчен,ве Молиме овозможи 2-4cm грешки поради прирачник за мерење,
Бидејќи на различни пука средина и камерата,
па ве молиме да се овозможи боја разлика. Вашето задоволство е наша извршување . Можете да ги проверите сите на нашите производи од нашата продавница. Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот. меѓународната превозот не е стабилна.П : Што да правам ако објектот штета,а не вистинската големина или не ви се допаѓа?
О : Прво,Толку жал за тоа дека стварта не се вклопуваат. Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот. Ако сакате да одредите превозот метод,ве Молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат.ви благодариме!
НИ Препорачува Големина
Висина Ознака големина Врвот Должина
(cm) Биста
(cm) Должина Панталона
(cm) Должина на Здолништа
(см) 3 95-105cm 120 42/37 65 33 26 4/5 105-115cm 130 45/39 68 35 27 6/7 115-125cm 140 47/42 71 37 28 8/9 125-135cm 150 50/45 74 38 29 10/11 135-145cm 160 53/47 78 39 31 12/13 145-155cm 170 56/49 82 41 32
Топло прашува : ве Молиме изберете за да одговараат на вашите големина и омилена боја!
Контактирајте со нас во секое време, додека не сте сигурни!
Ве молиме имајте во предвид : 1.
Добредојдовте на нашата продавница KUNABELL !
Тука ќе ги добиете најдобрите производи, милостив услуги и брзи превозот. Бендот : други
2. Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас директно за помош. ве молиме контактирајте со нас директно за помош,па ако тоа е наша грешка,можете да ја испратите стоки назад кон нас ,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 3T, 4T
Бренд Име:
PsyMonster
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
C001 Градинка Основно Летна Школа На Студентите Облека
Outerwear Тип:
Шорцеви
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
боја:
зелена бела Детска Градинка во Основно Училиште Учениците Облека
Погоден Сезона:
Лето Училиште Униформа Одговараат На Класа
Пол:
Момчиња Девојчиња Деца Деца
Материјал:
Памук
Фестивал:
Божиќ ноќ на Вештерките Велигден Облека Вљубените Денот на Благодарноста
Погодна прилика:
Спортски Струка Училиштето Ученикот
превозот:
Бесплатен превозот
Производи во категоријата