.

.

ChengHaoRan 1Piece 2.0 USB Џек Штекер Port Конектор за Леново / Asus / Dell / КС... Лаптоп USB2.0 Порта Краток тело 1cm 10мм

ChengHaoRan 1Piece 2.0 USB Џек Штекер Port Конектор за Леново / Asus / Dell / КС... Лаптоп USB2.0 Порта Краток

DEN 5.00
DEN 5.76

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Таа е поголема од информацијата

Должина на кабел:
Други
Производи Статус:
Акции
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
usb 2.0
Пакет:
No
Производи во категоријата