.

.

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Gascan очила за сонце Мраз Сина

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Gascan очила за сонце Мраз Сина

DEN 1188.00
DEN 1543.20

Од стоката
Во магацинот

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на Sea Water Замена на Леќи за Oakley Gascan очила за сонце Mryok+ ПЛУС Прецизност Поларизирани Леќи (1 Парче) Ексклузивни Боја Оптимизиран Техника За Најдобри Визија во Одредени Средини Mryok+™ Стабилна Материјал Огледало Слој Бои : Оган Црвена, Мраз Сина, 24 K Злато, Емералд Зелена, Плазма Виолетова, Титаниум Никој Огледало Слој Бои : Стелт Црна, Бронза Кафеава, Сива Photochromic, Јасно, HD Розова боја, HD Жолта, Сива Зелена Напредни Нано-слој - се Противи Seawater, Солена Вода, Сапуница Вода, Нафта, Магла & Прашина Анти-Нула Плус+ Тешко Слој Поларизирани Леќи за Намалување на Отсјај & Подобрување на Contras Спецификација : Одговара Рамка : Oakley Gascan очила за сонце Рамка Леќи во Боја : Мраз Сина Светлина Пренос : 18% се Исполнат Стандардите : ANSI Z80.3-2010, ISO 12312-1 : 2013, AS/NZS 1067 : 2003
***Купување Не Вклучува Рамка*** Превозот и Обработка : Бесплатен Превозот во Светот за Брза Обработка на Бродот Од Вашите Нарачки 5-15 Работни Дена во Повеќе Од 100 Земји(e Packet опција) Солидна Безбедност на Пакет Врати & Гаранција : 100% Задоволни со Mry Lens™ Слободни Врати во 180 Дена 365 Дена Против Дефект
ДОБИЕТЕ ПРЕМИУМ ЗАМЕНА НА ЛЕЌИ ОД MRYOK.
***Напомена : Mry Lens™ Не Е Поврзано Со Oakley Во Секој Аспект. Било Каква Употреба На Oakley Трговски Марки Е Само За Да Се Опише Овие Производи. Oakley, Inc. Не Е Поврзан Со Нашата Продавница И Не Потврдува, Спонзор, Поддршка Или Се Дружат Со Нашите Производи.***
Премиум Бренд Припаѓа на Mryok ДОО.

Таа е поголема од информацијата

Леќи Во Боја:
Сина
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
Одговара за Gascan
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Mryok
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Gascan Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Мраз Сина
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes
Отпорен На Seawater, Сапуница Вода, Масло, Магла :
Yes
Производи во категоријата