.

.

2017 Зимско Палто Момчиња облека 2-10 години Надолу Јакна За Девојки облека Деца облека Outerwear Зимски Јакни Палта

2017 Зимско Палто Момчиња облека 2-10 години Надолу Јакна За Девојки облека Деца облека Outerwear Зимски Јакни

DEN 2639.52

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Таа е поголема од информацијата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 8
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Бренд Име:
OrangeMom
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пополнување:
Бела патка надолу
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Надолу
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
3
Одредување На Содржина:
90%
Јака:
Маскирани
Тежина:
0.60
Декорација:
Природата крзно
Производи во категоријата