.

.

Промоција на цена!ПВЦ кожа бенд,сребрена плоча случај,кристално круг случај,кварц движење,Gerryda мода жена дама часовници кварц

Промоција на цена!ПВЦ кожа бенд,сребрена плоча случај,кристално круг случај,кварц движење,Gerryda мода жена

DEN 129.12

Од стоката
Во магацинот

Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена, но не вклучуваат лични штета.Нашето семејство може производство монистра и модни часовници во нашата фабрика. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок.Некои земји превозот бесплатно е многу скапо и некое време се направи нас не вреди да се плати за да се брод ги врати.Ако сте задоволни со производи ,ве молиме да ни остават позитивен фидбек ,ако имате било каков проблем или не се задоволни со нив ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации ,ние ќе одговор во рок од 24 часа и да ја поправите проблем .
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови (понеделник до петок). Ако замени не се достапни, рефундирање ќе се направи за вас.
Нашите работно време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
.
Објектот Спецификите
Предмет Тип : Кожа бенд мода часовници
Место на Потекло : Кина (Копно)
Dial прозорец Материјал Тип : Стакло
Движење : Кварц
Пол : Lady
Состојба : Нова без ознаки
Dial Се Прикаже : Аналогни
Бендот Материјал : ПВЦ кожа
Случај Материјал : Алуминиумски
Случај облик : Тркалезна
Бендот ширина : 20mm
Бендот должина : 21cm
Dial Dialmeter : 42mm Опис на Производот : Превозот Политика :
Обично,Ние ќе брод преку Сингапур пост или e-пакет за тежина под 2 KG и ако вашата нарачка над 2 KG ќе се користи EMS/DHL/ТНТ да се испрати.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле на стоки во догледно време.ве молиме овозможи 10-22days да се стигне и некои земји може да трае и подолго.Ако неисправни сосема е наша грешка, ние ќе го плати превозот.
За нас :
Ние сме семејство во сопственост на бизнис се вклучат во производство/на големо и продажба.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
GERRYDA
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
42mm
Пол:
Жените
Број На Модел На:
g775
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
is_customized:
Yes
Пол:
жена
Отпорност На Вода Длабочина:
без вода доказ
Бендот Ширина:
20mm
Затворач Тип:
Тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Производи во категоријата