.

.

50мл злато, peal бела или розова airless пумпа за шише

50мл злато, peal бела или розова airless пумпа за шише

DEN 3744.00

Од стоката
Во магацинот

И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Очекуваат за вашето барање!. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн.
Материјал : ПП
имаме големина : 30ml 50мл
30ml димензии : Висина : 124mm, со Дијаметар : 46. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. cosmoprof и лична нега индустрии.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
is_customized:
Yes
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Функција:
ЛИЧНА НЕГА
боја:
злато, peal бела, розова
Производи во категоријата