.

.

WORKPRO Нож и Режа Поставите Електрични Преклопен Нож со Ножеви Мулти-цел Фалсификувани Shears Режа

WORKPRO Нож и Режа Поставите Електрични Преклопен Нож со Ножеви Мулти-цел Фалсификувани Shears Режа

DEN 840.00
DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
WORKPRO
Број На Модел На:
W000103AE
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Алуминиум
Производи во категоријата