.

.

Креативни Електрична енергија Мачка Уметност Switch Налепница Дневна соба и Спалната соба Декоративни Ѕид Налепници Винил Водоотпорен Мурали JG1418

Креативни Електрична енергија Мачка Уметност Switch Налепница Дневна соба и Спалната соба Декоративни Ѕид

DEN 91.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот

Сите производи за поддршка на големо, можете да ме контактирате преку trademanager
. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. Ако ви се допаѓа производ купен од нас, се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек, вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги.
Контактирајте со нас
1. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас.Фабриката за директна продажба, можете да го прилагодите големина, боја Детали, ве молиме контактирајте со сервисот Материјал : Отстранлив Винил ПВЦ Карактеристики : 1, може да се отстрани 2, водоотпорен и издржливи винил 3, двострано визуелен модел 4, зелен ѕид налепници 5, со висок квалитет, траат со години без пилинг и исчезнува 6. Обично ние можеме да брод на редот во 3-7 работни дена по извршената уплата е потврдена.
Повратни информации
1. Каде да се применуваат : се држиме до било каква мазна површина како што се : ѕидови, врати, стакло, кабинети, апарати, итн. - Каде што сакате !

Превозот услови
1.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
За нас
1. Ве молиме потврдете го со нас за да ја адресата пред да го испрати назад за да се обезбеди враќање непречено. Можете да не контактирате на 7 дена по добивање на цел ако објектот има никакви проблеми, ние може да ги прифати замена или рефундирање на дека. Ние тестираат сите предмети пред да се испрати до вас, но понекогаш можеби и оштетена на начин, па ако објектот ќе примите има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите во прв план. Ако производот што сте го добиле има било каков проблем, се надевам дека ќе може да ни се јавите пред да ни остави негативни или отворен спорот, ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
KUCADA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници
Број На Модел На:
JG1418
Стил:
Американски Стил
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Производи во категоријата