.

.

шамија луксузен бренд Desigual Кашмир bandana 2017 Мода Жените Топло марами Scarfs Есен Зима shawl Кашмир Pashmina

шамија луксузен бренд Desigual Кашмир bandana 2017 Мода Жените Топло марами Scarfs Есен Зима shawl Кашмир

DEN 460.00
DEN 767.52

Од стоката
Во магацинот


Во Студена Зима, Без Разлика Дали Тоа Е Вашиот Љубовник Или Вашите Роднини И Пријатели Треба
Можете Да Ги Даде Топло! Брза Акција, Овој Дел На Висок Квалитет Шамија Е Најдобар Избор За Да Ја Искажете Вашата Љубов!
За нас

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Cashmere
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
shawl20170704
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
Lanlingquan
echarpe луксузни место на потекло :
ји ву кина
bandana квалитет :
Висок квалитет
Shawl големина:
180*70 см
Карактеристика На Производот:
Мека, Пријатна, Тенка
Еластична индекс:
Микро-бомба
Шамија Тежина:
250g
Производи во категоријата