.

.

Универзален Автомобил Заклучување на Вратата Возило Keyless Entry Систем за Далечинско Централно Кит w/Контрола на Полето Auto Централно Заклучување Алармни Системи за Бе

Универзален Автомобил Заклучување на Вратата Возило Keyless Entry Систем за Далечинско Централно Кит w/Контрола

DEN 495.00
DEN 618.72

Од стоката
Во магацинот

Универзален Автомобил Заклучување на Вратата Возило Keyless Entry Систем за Далечинско Централно Кит w/Контрола на Полето Auto Централно Заклучување Алармни Системи за Безбедност
Функција : Авто Централно Заклучување,Автоматско Заклучување По Напуштањето на Далечинско заклучување и отклучување на вашиот автомобил. Далечински автомобил локација, помош автомобил наоѓање. Далечински trunk премиерот опција. Електрично заклучување и воздух за заклучување. Светло за блиц потврда, паркинг светлина излезна опција. Се подигне прозорец излез, електрични и пневматски бравите на Универзал за било автомобили ПРЕДЛОГ : инсталација мораше подобро да се управува од страна на техничар во 4 S автомобилот продавници или формална автомобилската поправка продавници, отколку на себе. Спецификација : Напон : 12 V Статична струја : Помалку од 15m A. Индикаторот за моменталниот : 20m A intermittently. Шок сензор струја : Помалку од 1m A. Фреквенција : 433.92 MHz. Кодирање : Учење код Контрола кутија големина : 8.6 x 6 x 2.5 cm (L x W x H) 2 Далечински Контролори големина : 6.2 x 3.3 x 1.2 см (L x W x H) Количина : 1 Сет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Контрола кутија 2 x Далечински Контролори 1 x LED connection жица 1 x Операција настава

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Ширина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
8.6cm
Специјални Функции:
Далечинско Централно Кит w/Контрола Кутија
Бренд Име:
BGEKTOTH
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Тежина:
230g
Име На Модел:
Автомобил Заклучување на Вратата Возило Keyless Entry Систем 1A50606
Напон:
12V
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата