.

.

Велосипед Велосипед Циклус Пневматик Цевка За Замена Presta Двојна Глава Воздушна Пумпа Адаптер Вентил А2

Велосипед Велосипед Циклус Пневматик Цевка За Замена Presta Двојна Глава Воздушна Пумпа Адаптер Вентил А2

DEN 45.00
DEN 74.88

Од стоката
Во магацинот


Велосипед Велосипед Циклус Пневматик Цевка За Замена Presta Двојна Глава Воздушна Пумпа Адаптер Вентил
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластика
Големина : прибл. 6.5 х 4cm/2.55"x1.57" (L x W)
Боја : црна, како слика покажува
Замена на глава цел да се вклопи во било која песна пумпа со глава
Оваа Beto Замена Пумпа Главата доаѓа со разновиден двојна вентил дизајн, така што може да се надува Presta или Schrader цевки со леснотија
Пакет се вклучени :
1 x пумпа адаптер вентил (други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Таа е поголема од информацијата

Големина:
6.5cm
Бренд Име:
циклус зона
Материјал:
Пластични
Големина:
approx. 6.5 x 4cm/2.55x1.57 (L x
боја:
црна, како слика покажува
Пакет Се Вклучени:
1 x пумпа адаптер вентил (други додатоци не се вклучени)
Производи во категоријата