.

.

2018 нови мажите пролет V јака Т-маица, младите корејски Издание, долг ракав памук маица бренд, во машка повик носат мажите плима

2018 нови мажите пролет V јака Т-маица, младите корејски Издание, долг ракав памук маица бренд, во машка повик

DEN 1072.00
DEN 1880.64

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MRMT
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шема:
Полна Боја
боја:
Бела, црвена, сива, црна, морнарско сина
Големина:
165/105,170/110,175/115,180/120,185/125
стереотип:
Лабава
Јака Тип:
без јака
Стил:
Pullover
Дебелина:
тенок дел
надвор од ракав:
Долг Ракав
Процесот:
Се мијат и се носат обработка
Производи во категоријата