.

.

Liyuke Домот Длабоко V Деколте Сирена Свадба Се Облекуваат Бонбони Боја Природни Половината Редовни Капа Ракав Невестата Се Облекуваат Liyuke

Liyuke Домот Длабоко V Деколте Сирена Свадба Се Облекуваат Бонбони Боја Природни Половината Редовни Капа Ракав

DEN 9359.00
DEN 11010.72

Од стоката
Во магацинот

Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,
Ве молиме видете подолу мерење на настава. Ние ќе се стави на gown во курир торба.
Пред пратката ќе направи внимателно испитување, обиделе да биде без проблеми.
-Да бидам искрен,во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл биле одговорени во рок од 1 работен ден.Исто така pls контактирате ако имате било какви проблеми.Ви благодарам многу за вашата поддршка!
.Ако не доби нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна. Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас.Искрено и ви благодарам!
-Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо го цениме . Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас. Пареа притиснете се препорачува по меѓународен превоз. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка, искрено се надевам дека ви е јасно,драг пријател. Драги Пријатели,т тој цена е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Бонбони боја
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Кристал,Appliques,Sashes
Број На Модел На:
J101
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
5-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени:
на располагање
Производи во категоријата