.

.

50 компјутери/број во облик на срце со Големина 20*20*7mm 8 Бои рачно изработени Смола Монистра DIY Cabochon За Накит Одлуки Pendant Settings E2030

50 компјутери/број во облик на срце со Големина 20*20*7mm 8 Бои рачно изработени Смола Монистра DIY Cabochon

DEN 615.00
DEN 647.52

Од стоката
Во магацинот

Ние не сме одговорни за било каква несреќи,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуги.2 грама/парчиња
За други големини, и други форми, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако сте во потребата од помош. Ние ќе ви одговори во рок од 18 часа .
Драг пријател,
Убав ден! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Онлајн време на клиентите службеник :
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Њујорк 20 : 00-05 : 00
Мелбурн 12 : 00-21 : 00
Лондон 01 : 00-10 : 00
Со Почит!. Бидејќи дел од националните логистички информации не е во тек во времето, бавно ажурирање, јас ви препорачуваме да се консултирате локалните поштата.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
* Кина Пост Регистрирани Ail Mail / Ali Express Стандард Превозот - 15-25 работни дена.
Ве молиме размислете два пати пред да го купат, ви благодариме!
можете да кликнете на нив за да се купи :
1.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете. нашата фабрика може да се произведуваат за вас.(Работни дена,не вклучуваат викенд & празници)
* ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/DPEX 5-10 работни дена
* EMS-7-15 работни дена
Ве молиме имајте во предвид :
*Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.По приемот на стоката,ако не сте задоволни со стоката,за било која причина,ние го прифати враќањето на стоката во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката,но мора да се преземат за враќање превозот стапки и одржување на стоката во добра состојба.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.7cm
Материјал:
Силикони
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Број На Модел На:
E2030
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Објектот Тежина:
1.2g
Производ Карактеристики:
Срце Облик
Материјал:
Смола
Место на Потекло:
Гуангжу(Кина)
L x W x H:
20 * 20 * 7 мм
Дебелина:
7mm
Производи во категоријата