.

.

АНТИ Илузија А-Линија без Ракави венчаница Душо Свадба Фустани Vestido Де Novia Talla Гранде Casamento Облека Де Брак

АНТИ Илузија А-Линија без Ракави венчаница Душо Свадба Фустани Vestido Де Novia Talla Гранде Casamento Облека

DEN 5990.00
DEN 7488.00

Од стоката
Во магацинот

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање"табот на производот детали страница,и ќе видите испорака
детали.Тоа само ќе ве однесе една минута.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.com како што се кредитни картички,навремени банкарски трансфери,
offline плаќања.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Ви благодариме !
***Ве Молиме Запомнете***
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
***Опис***
Ако има било какви прашања на производ и цена,ракување со времето,изменуваат,или ако не сакате да дојде на ред, ве молиме контактирајте со нас преку чет или порака.Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Објект за Обработка на Пат : на Обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции
статус.
***Превозот***
1.
***Повратни информации***
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Најчесто,тоа ќе биде 3-15 работни дена.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Ви благодариме.
***Големина На Топ Листите***
***Боја На Топ Листите***
***Како да се Измери***
***Задоволство На Клиентите***
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
***Плаќање***
Таму сме многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
Поради временската разлика меѓу различни земји,ако не можеме да навремен одговор од разговор на време, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Со цел да се заштити вашиот
интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете
вашиот предмети и се задоволни со тоа.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Број На Модел На:
HQY531
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Батон,Бисери,Кристали,Appliques,Sashes
Назад Дизајн:
Копче
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
anti
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Назад:
Патент
Производи во категоријата