.

.

6 компјутери pgi-570 cli-571 pgi 570 cli 571 принтер ink кертриџ за canon pixma mg7750 / mg7751 / mg7752 / mg7753

6 компјутери pgi-570 cli-571 pgi 570 cli 571 принтер ink кертриџ за canon pixma mg7750 / mg7751 / mg7752 /

DEN 1188.00
DEN 1320.00

Од стоката
Во магацинот

Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка.
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден (ОЕМ код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број на моделот може да биде исто. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота).Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.
Компатибилен за
Боја
Количина
страници
PGI-570 XL
Црна
1
900
CLI-571 XL
Фото Црна
1
6 00
CLI - 571 XL
Синозелена
1
680
CLI - 571 XL
Магента
1
680
CLI - 571 XL
Жолта
1
680
CLI - 571 XL
Сива
1
680
Компатибилен canon PGI-570 XL CLI-571 XL
Мастило касети погоден за следните Canon Pixma инк-џет печатари Pixma MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Pixma MG6850 MG6851 MG6852 MG6853 Pixma MG7750 MG7751 MG7752 MG7753 Pixma TS8050 TS8051 TS8052 TS8053 Pixma TS5050 TS5051 TS5052 TS5053 Pixma TS6050 TS6051 TS6052 TS6053 Pixma MG6800 MG5700 TS5055 TS9050 TS9055 Купувачот Известувања : .

Таа е поголема од информацијата

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,Светло Црна,К
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Број На Модел На:
mg7750 / mg7751 / mg7752 / mg7753
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производи во категоријата