.

.

20mm Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

20mm Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори

DEN 45.60

Од стоката
Во магацинот


20mm Гроздобер Метал Crimp монистра залив clasps Кабелот Крајот Капи String Лента кожа Клип Foldover DIY Ѓердан Хривнија Конектори Накит Наоди

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Точка име :
Гроздобер Метал Крајот Капи String Лента кожа Клип
Објектот Боја:
Пиштол Црна,Златна,Розово Злато,Антички Бронза,Бела К,Сребро.
објектот пакување:
Околу 30Pieces
Објектот Големина:
20mm
Објектот Форма:
КЛИПОТ КОЖА КАБЕЛОТ КРАЈОТ CRIMP
Имаат Јамка:
еден циклус
Парична казна или Моден:
Моден
користат за:
DIY Накит Одлуки Хривнија Ѓердан Материјали Наоѓање
Подготви време:
Со 2 дена
is_customized:
Yes
Производи во категоријата