.

.

Мини Жените Дама Девојка Кристал Круна Булчински Тиара на Коса и Чешел Pin Свадба Партија Коса Додатоци 2018 НОВИ

Мини Жените Дама Девојка Кристал Круна Булчински Тиара на Коса и Чешел Pin Свадба Партија Коса Додатоци 2018

DEN 68.00
DEN 80.64

Од стоката
Во магацинот


Убава и модерен круна на коса и чешел pin одличен додаток за коса декорација. Убав натпревар за свадба, матурска, церемонија, роденден или други специјални прилики. и сјајна кристално јасно, кој прави да се посебни и уникатни од другите. Спецификација : Материјал : Алуминиум и Кристал Големина : стан. 5.1cmx3.5cm/2.01"x1.78" 3 стилови за да изберете : Како на сликата прикажани Главните Боја : Сребро Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Косата со Чешел (без мало пакет)

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BELLYQUEEN
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Tiaras
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
легура и кристал
Материјал:
легура и кристал
боја:
Сребро.
Производи во категоријата