.

.

ZJNNK Мажите Фустан Чевли Плоштадот Пети Господа Кожени Чевли Трендовски Бизнис Стил се Лизга На Модата Мажите Чевли

ZJNNK Мажите Фустан Чевли Плоштадот Пети Господа Кожени Чевли Трендовски Бизнис Стил се Лизга На Модата Мажите

DEN 1468.00
DEN 2935.68

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ZJNNK
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
Облечи Чевли 9593
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Чевли Тип:
Основни
Пети Форма:
Плоштад Пети
Insole Материјал:
PU
елементи:
Fashion&Фустан
боја:
Црна
Големина:
Eur size(38-44)
Горната Висина:
Ниска
Чевли Тип:
плоштад пети чевли
Повод:
мажите облечи чевли
Применливи:
господа
Чевли:
мажите кожени чевли
клучни зборови:
мажите чевли
Производи во категоријата