.

.

Службата За Храна Ресторан Готвење Шапка Новиот Дизајн На Хотел Кујната Готвач Капа Мода Се Готви Додатоци

Службата За Храна Ресторан Готвење Шапка Новиот Дизајн На Хотел Кујната Готвач Капа Мода Се Готви Додатоци

DEN 475.00
DEN 864.00

Од стоката
Во магацинот


1 buc шапка . на големина

Таа е поголема од информацијата

Големина:
One Size
Употреба:
Службата За Храна
Ткаенина Тип:
Worsted
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
D1311
Се применуваат за родова:
Машки или Женски
Боја:
Црна, светло кафена , темно кафена, темно црвена, портокалова,
За сезоната:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Големина:
Сите кодот
Производи во категоријата