.

.

FORUDESIGNS Жените Рамо Кеси Волкот Куче Чисто женски Чанти Брендови Големи Гласник Кеси Tote Дами Топ-се справи со Женска Торба

FORUDESIGNS Жените Рамо Кеси Волкот Куче Чисто женски Чанти Брендови Големи Гласник Кеси Tote Дами Топ-се справи

DEN 1152.00
DEN 1919.52

Од стоката
Во магацинот

Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Повратни информации.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Превозот :
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Плаќање :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
49x29x39x11cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
AL
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
neoprene
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Објектот:
моден рамо кеси за жени
Име:
луксузни чанти жените кеси дизајнер
тип 1:
кеси чанти жените познати брендови
квалитет:
Висок
тип 2:
жените-messenger-вреќи
Dropshipping:
Yes
кориснички:
Yes
Производи во категоријата