.

.

925 чисто сребро позлатен мода личност едноставно и домот Прстени Був Шупливи прстен

925 чисто сребро позлатен мода личност едноставно и домот Прстени Був Шупливи прстен

DEN 134.00
DEN 263.04

Од стоката
Во магацинот


Купи повеќе од 2 парчиња, се 5% ПОПУСТ попуст!! !

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
INALIS
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 сребрен прстен
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
прстен
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Употреба:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Н W:
6.3 g
Производи во категоријата