.

.

Класичен Baoer 68 Фонтана Пенкало канцелариски училиште канцелариски материјали луксузен бренд пишување мастило пенкало подарок 0.5 mm nib

Класичен Baoer 68 Фонтана Пенкало канцелариски училиште канцелариски материјали луксузен бренд пишување мастило

DEN 40.00
DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот

Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет . Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.Daer cusotmer,нашите pen може да се прилагоди на ЛОГОТО,ако количеството повеќе од 10 пенкала,и гравирање надоместок ќе биде многу ниско!!!И ако ви треба повеќе,можеби и ние може да обезбеди Слободни гравирање!!! Чекајќи го вашиот консалтинг~ Опис на Производот 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2. Работиме на големо и мало,ќе им понуди добра цена за нашите купувачи на големо и стари клиенти Ние само го продаде висок квалитет пенкала ! Пенкало Состојба : 100% Нов Пакет вклучуваат : Превозот 1.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ви благодариме! 4. Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
фонтаната пен
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
Baoer
Број На Модел На:
68
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Пишување Точка:
0.5 mm
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Производи во категоријата