.

.

Класичен дизајн Кожа Школка Случај Покритие За Bmw E31 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 Z3 Стариот 3 копчиња на Далечинскиот Управувач Школка Кожата Заштитник

Класичен дизајн Кожа Школка Случај Покритие За Bmw E31 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 Z3 Стариот 3 копчиња на Далечинскиот

DEN 227.00
DEN 238.56

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црвена линија /црна линија Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме
Драги пријатели, ова е продавачот продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот е автомобил копчињата се 100% кожа, и многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! И продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, така што купувачите добиваат производи побрзо, и на максимален степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
Производи во категоријата