.

.

Shineland 925 Sterling Silver Копче и Срцето Заклучување Приврзоци Ѓердан Мазна Љубов Ѓердан Свадба Додатоци Подароци Кутија за Пакување

Shineland 925 Sterling Silver Копче и Срцето Заклучување Приврзоци Ѓердан Мазна Љубов Ѓердан Свадба Додатоци

DEN 516.00
DEN 861.12

Од стоката
Во магацинот


*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ви благодарам многу!
. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Shineland 100% 925 Sterling Silver Копче и Срцето Заклучување Приврзоци Ѓердан Мазна Љубов Ѓердан Свадба Додатоци Подароци Кутија за Пакување
КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, ѓердани Материјал : еколошки сребро позлатен Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Овој Накит во Согласност Со европските Еколошки стандарди
Плаќање
1.
Превозот
Бесплатен Превозот политика
>$7,Слободен Воздух Пост Mail/Epacket
>$200,Слободни DHL/ФЕДЕКС/UPS/Aramex
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да го одложи). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
5-y0082-9430
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
shineland
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
Pendant Големина:
1cm/1.8 cm
is_customized:
Yes
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
is_customized:
Yes
Синџир должина:
44cm
Тежина:
3g
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден/годишнината/подарок
925 фунта сребрен ѓердан:
Моден уникатен Collares
Тренди Романтична Бохемија:
Бесплатен превозот
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
љубов Колиер Жените Bijoux:
колиер femme
Подароци Кутија За Пакување:
изјава ѓердан
Копче за заклучување Pendant Ѓердан:
Божиќ/подарок за Денот на Вљубените
Производи во категоријата