.

.

Заштедите Вода Пијат Пиво Метал Калај Знаци Бар, Паб Уметност Постер Дома Ресторан, Кафе Кафе Ѕид Налепници Оркестарот

Заштедите Вода Пијат Пиво Метал Калај Знаци Бар, Паб Уметност Постер Дома Ресторан, Кафе Кафе Ѕид Налепници

DEN 228.00
DEN 239.52

Од стоката
Во магацинот

Опис на производот Функција : Висок квалитет,креативни,договорената,модерен. Декорација : бар,кафе куќа,дом, сите видови на индивидуален карактер места. Не само што може да се стави во меса, но, исто така, може да висат на ѕидот. Материјал : Метал (железо), tinplate Објект Големина : 20x30 cm 8x12 инчен Тежина : 150-175g Безбедно : не-отсјај, colorfast, чиста и едноставна, и водоотпорен. Пакување : секој во една меур торба или поли торба. Напомена : Не е мала тркалезна дупка во едни краишта на оваа слика за да им помогне на клиентите фиксна сликарство. Исто така, можете да го користите сина лепак фиксна.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
едб знак
Материјал:
Метал
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
lumore
Производи во категоријата