.

.

Топла Продажба Секси Жени Памук G String Thongs Ниска Половината Секси Гаќи Дами Лесна Долна Облека Црна, Црвена Бела Кожа

Топла Продажба Секси Жени Памук G String Thongs Ниска Половината Секси Гаќи Дами Лесна Долна Облека Црна, Црвена

DEN 46.00
DEN 72.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме изберете внимателно!
1.Проверете пакетот и Објектот, внимателно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат .Ве молиме да не контактирате ако не можете да добиете производи во 65 дена . И ако сеуште има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, И ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина.
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Quanlity : 1pc
Пол : Жените,Дама
Материјал : 95%Памук,5%Spandex
Боја : Како се покаже
Големина : M,L
Големина Референтна Големина Половината (cm) Колковите (cm) M 56-70 75-88 L 72-84 88-98
Забелешка : Поради различни мерни методи, производот и физичко постоење на 1-3cm грешка.Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .Ве молиме контактирајте не преку порака, e-mail, или трговија со датот.Ве молиме потврдете ја вашата АДРЕСА внимателно откако ќе се направи нарачка.Ако изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не може да се обезбеди следење на информации по напуштањето на Кина, но не грижете се, тоа, исто така, ќе пристигне во вашата земја успешно.Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната; повеќето од земјите се постигне во рок од 15-45 бизнис дена .Ве молиме контактирајте не преку Трговија Јасли или букви пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2stars) повратни информации.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Бренд Име:
QinyeThree
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
G-String
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
95%памук,5%spandex
Материјал:
Памук,Spandex
Пораст Тип:
низок Пораст
Сексуално Сугестивна:
No
Производи во категоријата