.

.

Минијатурни Вила Куќа Dollhouses Играчки Среќен Семејство Тема Принцеза Соба Играчка Одговараат На Мебел Колекции Девојка Дете Кукла Подарок Пластика

Минијатурни Вила Куќа Dollhouses Играчки Среќен Семејство Тема Принцеза Соба Играчка Одговараат На Мебел Колекции

DEN 1502.40

Од стоката
Во магацинот


започнете
крајот
Материјал : ABS
Големина : околу 23 * 11 * 27cm
Една нарачка за еден сет

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Dollhouses
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
HOGNSIGN
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
2-4 Години,8-11 Години
Број На Модел На:
кукла куќа мебел во собата
Предупредување:
децата кукла куќа мебел
Димензии:
23cm
боја:
multicolor
кукла куќа:
пластична кукла куќа
среќна семејна куќа:
кукла куќа
Среќен Семејство:
играчка куќа
Минијатурни Dollhouses:
куќа-кукла
кукла куќа:
Куклена куќа
кукла куќа мебел во собата:
кукла куќа
Производи во категоријата