.

.

Anslow Најдобри Продавање на Нови Топла Продажба Модни Накит Mens Неколку Drongfly Wristband Кожа Хривнија Нараквици Алки LOW0448LB

Anslow Најдобри Продавање на Нови Топла Продажба Модни Накит Mens Неколку Drongfly Wristband Кожа Хривнија

DEN 102.00
DEN 136.32

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте На Нашата Продавница
ве молиме оставете порака за да нè ако dropshipping цел,
ние би сакале да се справи со сите наредби.
Материјал : кожа /цинк легура монистра
Должина : 20cm (1cm грешка)
Тежина : 17g
Оригиналното Место : Кина

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
ANSLOW
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Инсекти
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LOW0448LB
Функција:
накит
is_customized:
Yes
Материјал:
Кожа/Цинк Легура
Производи во категоријата