.

.

Моден Жените Дама Есен Пролет Секојдневен Фустан Долг Ракав Партија Плетени Фустан

Моден Жените Дама Есен Пролет Секојдневен Фустан Долг Ракав Партија Плетени Фустан

DEN 339.00
DEN 458.40

Од стоката
Во магацинот

Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Земавме овие фотографии од самите себе. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. >>ЧПП :
1. Се надевам на разбирање.2" US4-6/UK6-8/EU34-36 
Азија L 97-100cm/38.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,или ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Дали постои следење на број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Имајте пријатен шопинг ден!
>>Превозот :
Ние ќе ја испрати на предмети ПОБРЗО откако вашата уплата е завршен.)
Големина Биста Рамо Половината Ракав Должина Големина Препорачува
Азија S 85-88cm/33. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Моден Жените Дама Есен Пролет Секојдневен Фустан Долг Ракав Партија Плетени Фустан Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Кафе, Црна
Големина : Азија S/M/L/XL
Sleeve Стил : Долг Ракав
Должина : Над Коленото, Краток/Мини
Деколте : Висока Јака
Повод : Случајни/Партија/Коктел/Clubwear
Модел : Plaids & Проверки
Сезона : Пролет, Есен/Есен
Објектот Вклучува : 1 X Жените Долг Ракав Мини Фустан
Големина Детали : 1 инч = 2.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Симпатична
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
W07
Пол:
Жените
Производи во категоријата