.

.

Бесплатен Превозот 9kW, 220/380V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Цевка со дијаметар од 8мм Електрични Цевка Грејач За Резервоарот за Вода

Бесплатен Превозот 9kW, 220/380V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Цевка со дијаметар од 8мм Електрични

DEN 1152.00

Од стоката
Во магацинот


9k W, 220/380 V, Греење Елемент У Облик на DN40(47mm). Електрични апарати Цевка Грејач За Резервоарот за Вода,Греење Дел Должина 300мм,Цевка со дијаметар од 8мм,Бакар Глава

Таа е поголема од информацијата

Техника:
Кастинг
Тип:
Капа
Глава Кодот:
Хексагонални
врска:
Машки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата